FIERCE FCRFP28NOS24BBO CRB RIVALFP 28NOS 24 BLKO
Category :
SKU : TSW|154051
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRFP28NOS24BBO
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"