EO TECH VUDU PRECISION 5-25X50MM MD4
Category :
SKU : ZND|VDU525FFMD4
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Eotech
Manufacturer Part Number
VDU525FFMD4
Adjustable Parallax
Yes
Eye Relief
2.96" – 3.71"
Length
Magnification
5-25x
Objective Size
50mm