DT SRS-RF-M-C26R-BB SRSM2 308 RFL 26 BLK 6R
Category :
SKU : TSW|179829
Tags :
1 in stock
Manufacturer
DESERT TECH
Manufacturer Part Number
SRSRFMC26RBB
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
26"
Caliber/Gauge
Capacity
10 + 1
Rate of Twist
1:11"