Description
5RD MAG | SUPPRESSOR READY
Loading...
CZ 457 VPT MTR 22LR RFL 16″ HVY SR
$1,635.00
Out of stock
Unit Price: $1,199.99
5RD MAG | SUPPRESSOR READY
| UPC | 806703023557 |
|---|---|
| Manufacturer | CZ-USA |
| Manufacturer Part Number | 02355 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 16.20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 |
| Color | Black |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Lever Action |
| Sights | None, Integral 11mm Dovetail |
| Units per Box | 1 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.