Additional information
| UPC | 810148629809 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 33A380C-AB |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 12.50" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | CMMG Zeroed 60/90 Degree |
Loading...
CMMG DISSENT MK3 8.6 BLACK OUT PISTOL 12.5″ ARMOR BLACK W/ SB TACT FS1913A FLD BRACE
$2,249.95
1 in stock
Unit Price: $1,833.00
| UPC | 810148629809 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 33A380C-AB |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 12.50" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | CMMG Zeroed 60/90 Degree |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.