Additional information
| UPC | 810651029189 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 8010300202 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | Integrated Base |
Loading...
CHA MPR BA 6.5CREED 24B
$2,299.99
3 in stock
Unit Price: $1,845.00
| UPC | 810651029189 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 8010300202 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | Integrated Base |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.