BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM HPLEX
Category :
SKU : LIP|BU201541
Tags :
128 in stock
Manufacturer
Burris
Manufacturer Part Number
201541
Adjustable Parallax
No
Color
Black
Eye Relief
3.39''
Length
Model
Fullfield
Objective Size
56mm
Package Height
3.5
Package Width
3.2
Power
3X – 12X
Product Type
Accessory-Scopes
Reticle
HEAVY PLEX
Shipping Weight
1.8
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM HPLEX”