BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM E3
Category :
SKU : LIP|BU201540
Tags :
10 in stock
Manufacturer
Burris
Manufacturer Part Number
201540
Adjustable Parallax
No
Color
Black
Eye Relief
3.39''
Length
Model
Fullfield
Objective Size
56mm
Package Height
3.5
Package Width
3.2
Power
3-12
Product Type
Accessory-Scopes
Reticle
BALLISTIC E3
Shipping Weight
1.825
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM E3”