BSA 223412X40AO Sweet 223 Black Matte 4-12x 40mm AO 1″ Tube 30/30 Reticle
Category :
SKU : TSW|131446
Tags :
4 in stock
Manufacturer
BSA Optics
Manufacturer Part Number
223412X40AO
Optic Coating
Fully Multi Coated
Adjustable Parallax
7.50 yds to Infinity
Reticle
30/30
Magnification
4-12x
Length
12.90"
Eye Relief
3"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BSA 223412X40AO Sweet 223 Black Matte 4-12x 40mm AO 1″ Tube 30/30 Reticle”