Additional information
| UPC | 023614872979 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035845226 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
Loading...
BROWNING AB3 PRO COMP SPR 30-06 18″ #
$779.99
6 in stock
Unit Price: $579.00
| UPC | 023614872979 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035845226 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.