ATI ATIGKOF20SPE28 Cavalry Sport 20 Gauge 3″ 2rd 28″ 10mm Vent Rib Barrel
Category :
SKU : TSW|159063
Tags :
14 in stock
Manufacturer
American Tactical / ATI
Manufacturer Part Number
ATIGKOF20SPE28
Action
Break Open
Barrel Length
28"
Caliber/Gauge
Capacity
2
Color
BLUED
Length
Shipping Weight
8.0
State Restriction (Guam)
NO SALE TO GUAM
State Restriction (PR)
NO SALE TO PUERTO RICO
State Restriction (VI)
NO SALE TO VIRGIN ISLANDS
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “ATI ATIGKOF20SPE28 Cavalry Sport 20 Gauge 3″ 2rd 28″ 10mm Vent Rib Barrel”