Additional information
| UPC | 747115460014 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MFT01N653WR8B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | Iron |
Loading...
WEATHERBY MARK V FRONTIER 6.5-300 26″
$4,999.00
2 in stock
Unit Price: $3,956.64
| UPC | 747115460014 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MFT01N653WR8B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | Iron |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.