Additional information
| UPC | 611613023418 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2341 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
Loading...
CRICK KSA2341 22LR GEN2 PINK BLUED BRL
$159.00
20 in stock
Unit Price: $117.60
| UPC | 611613023418 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2341 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.