Additional information
| UPC | 611613021780 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2178 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
Loading...
CRICK KSA2178 22LR GEN2 HYD DS CAMO BLUED BRL
$199.00
19 in stock
Unit Price: $136.11
| UPC | 611613021780 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2178 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.