Additional information
| UPC | 747115462414 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX223RR16T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
Loading...
WTHBY VTX223RR16T VGD OBSIDIAN 223 SB 16TB
$629.00
2 in stock
Unit Price: $497.88
| UPC | 747115462414 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX223RR16T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.